Zarabiaj z nami

krakowski-adres.pl - Zarabiaj z nami - program partnerski

Program pratnerski

Wyobraź sobie że możesz zarabiać przez lata, stałą miesięczną kwotę za każdego klienta, któremu raz opowiesz o naszych usługach. Wyobraź sobie, że przedstawiając raz naszą ofertę klientowi możesz zarabiać tak długo jak będzie on korzystał z naszych usług – co miesiąc stałą kwotę. A teraz przemnóż to przez ilość klientów, z którymi możesz się spotkać.

Sam wybierasz…

W ramach naszego programu partnerskiego masz dwie możliwości zarabiania:

  1. Sprzedajesz nasze usługi i otrzymujesz od nas stałą prowizję w wysokości 20% od wszystkich klientów. Prowizja naliczana jest co miesiąc od raz pozyskanego klienta
  2. Zapraszasz do współpracy innych i budujesz swoją grupę partnerów i otrzymujesz od nas stałą prowizję w wysokości 5% od całej miesięcznej sprzedaży Twoich partnerów. Prowizja ta też jest naliczana co miesiąc od wszystkich pozyskanych klientów przez Twoich partnerów

Zastanawiasz się jak to działa?

Usługi, które sprzedajemy opierają się na stałej współpracy z firmami. Pobieramy za nie co miesiąc abonament, a Tobie lub Twojemu partnerowi z każdego comiesięcznego abonamentu płacimy prowizję w wysokości 20% od wszystkich klientów, którzy skorzystają z naszych usług z Twojego poleceniem.

Klientów możesz zdobywać telefonicznie lub organizując spotkania osobiste w celu przedstawienia naszej oferty. Aby Twoja praca nie sprawiała Ci problemów gwarantujemy szkolenie, narzędzia potrzebne od pracy oraz zawsze służymy pomocą w razie jakichkolwiek problemów.

Osoby, które już podjęły z nami współprace pozyskują średnio miesięcznie klientów na łączną kwotę abonamentu w wysokości 1000 zł, co daje im 200 zł co miesięcznej prowizji, która z miesiąca na miesiąc rośnie! Wystarczy, że przez rok czasu będziesz robić to co większość osób, z którymi współpracujemy i już po roku będziesz otrzymywać od nas 2400 zł brutto stałej miesięcznej prowizji – za swoją sprzedaż! Przez cały okres jaki Twoi klienci będą z nami współpracować.

Długotrwała współpraca

Oczywiście pierwszy rok pozyskiwania klientów to tylko początek, przelicz ile będziesz zarabiać po 2 latach! A co będzie gdy zaczniesz pozyskiwać klientów na większą kwotę niż 1000 zł miesięcznie?

Dolicz do tego prowizję od Twoich partnerów w wysokości 5%. Przykładowo jeśli zaprosisz do współpracy 5 osób, a one będą robiły to co robi przeciętnie nasz każdy współpracownik to po roku będziesz otrzymywać od nich:

5 współpracowników x 1000 zł miesięcznie x 12 miesięcy x 5% = 3000 zł stałej miesięcznej prowizji!

Dolicz do tego własną prowizję w wysokości 2400 zł – da to Tobie sumę 5400 zł stałej miesięcznej prowizji już po roku współpracy z nami!

Zasady współpracy między nami są proste. My dajemy pełną swobodę, Ty za to profesjonalnie pozyskujesz i obsługujesz naszych klientów.

I to już wszystkie wstępne informacje, reszta zależy od Ciebie. Jeśli interesuje Cię współpraca wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Etapy współpracy

ETAP 1

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, po czym my oddzwonimy do Ciebie.

ETAP 2

Przesyłamy umowę współpracy którą podpisujesz i odsyłasz do nas.

ETAP 3

Przesyłamy materiały szkoleniowe.

ETAP 4

Zdajesz test ze znajomości naszej oferty.

ETAP 5

Zaczynasz pozyskiwanie klientów.